אני מעריך ומכבד את הפרטיות שלכם, ולכן הכנתי את מדיניות הפרטיות הזו. המדיניות הוכנה במחולל מדיניות הפרטיות שלי, שגם אתם יכולים להשתמש בו. לאחר הכנת המדיניות באמצעות המחולל הכנסתי מספר שינויי עריכה ועימוד.

מי מפעיל את השירות?
השירות מופעל על ידי עורך הדין יהונתן קלינגר.

מה כתובת הדואר האלקטרוני של מפעיל השירות?
info [at] jonathanklinger.com

האם אתה חייב לספק לנו מידע על פי חוק?
אתה לא חייב לספק לנו שום מידע על פי חוק, אבל אם אתה רוצה להשתמש בשירותים שלנו, אתה תדרש לספק לנו את המידע ולאפשר לנו לאסוף את המידע.

מה המידע המזהה שאנו אוספים על המשתמשים שלנו?
אנחנו אוספים את המידע הבא: שמות מלאים, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון, כתובת IP, כתובת פיסית, מיקום גיאוגרפי, חשבונות בשירותים חברתיים כגון Facebok, Twitter וGoogle, ואמצעי תשלום.

מה המידע הלא-מזהה שאנחנו אוספים על המשתמשים שלנו?
אנחנו אוספים פרטים המזהים את ציוד הקצה, כגון דפדפן, רזולוציית מסך, שפת מערכת,השימוש שלך בשירות, כגון העמודים שצפית בהם.

כיצד אנחנו אוספים מידע?
אנחנו אוספים את המידע שאתה מספק לנו בזמן השימוש בשירות שלנו, וגם מקבלים פרטים עלייך מאחרים, כגון רשתות חברתיות שאתה משתמש בהן במקביל לשירות.

מה אנחנו עושים עם המידע שאנחנו אוספים?
אנחנו משתמשים במידע שאספנו לצורך מתן השירות,אנחנו משתמשים במידע לצרכי פרסום, בין אם בתוך השירות ובין אם מחוצה לו,אנחנו משתמשים במידע לדיוור ישיר ושליחת פרסומות.

למי יש גישה למדע?
לעובדים שלנו, שנמצאים תחת חובת סודיות מלאה,לספקי שירותים שלנו, שדרושים לצורך אספקת השירות,לרשויות אכיפת חוק, אם אלו יציגו דרישה מוסמכת.

האם אנחנו משתמשים בשירותי צד שלישי בשירות?
כן, אנחנו משתמשים בשירותי צד שלישי במהלך השירות. זה אומר שבמהלך התהליך יכול להיות שמידע אישי שלך יועבר מחוץ לשירות לגורמים הנמצאים איתנו בקשר.

מהם השירותים הנוספים שמקבלים גישה למידע שלך?
Pojo.me שמפעילים את Elementor המשמש אותנו לעיצוב האתר, מערכת NInja Forms בה מתמלאים הטפסים, שירות Google Analytics לצורך סטטיסטיקות לאתר, שירות Recaptca לצורך אימות הזהות שלך, שירות PayPal לביצוע תשלומים באתר, שירות Zapier כדי לעבד את המיילים שלנו ולהעביר לך מידע בצורה אוטומטית וחברת MailChimp שרושמת אותך אוטומטית לרשימת התפוצה שלנו.

האם אנחנו מדווחים על אירועי אבטחת מידע?
אנחנו מדווחים רק על אירועי אבטחת מידע חמורים שהתרחשו. במקרים כאלה, אנחנו ניידע את המשתמשים שלנו שמושפעים מהאירוע.

כיצד אנחנו יכולים לצור איתך קשר?
אנחנו יכולים לשלוח לך התראות למכשיר הסלולרי, לשלוח לך מסרונים ומסרים פרסומיים, להתקשר אלייך ולעדכן אותך על מוצרים ושירותים הקשורים לשירות. כשאתה מבצע פעולה באתר ונותן לנו את כתובת הדואר האלקטרוני שלך אנחנו נשלח לך דיוור מעת לעת על חדשות הקשורות לתחום הפרטיות והודעות הקשורות לאתר. תמיד תוכל להסיר עצמך מדיוור זה.

איך אתה יכול לצור עמנו קשר אם אתה מרגיש שפרטיותך נפגעה?
אם אתה מרגיש שפרטיותך נפגעה, אתה יכול לצור עמנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני. קצין הפרטיות שלנו יבדוק את התלונה שלך ויטפל בנושא.